BAKARA FARM 26. KARAGÖZ ŞENLİKLERİNE SPONSORLUĞA İLE DAMGA VURDU
BAKARA FARM 26. KARAGÖZ ŞENLİKLERİNE SPONSORLUĞA İLE DAMGA VURDUBursa Orhaneli Belediyesi tarafından bu yıl 26.sı düzenlenen Karagöz Kültür Şenlikleri ve Yörük Türkmen Şöleni 7-8-9 Temmuz arası, Orhaneli Karagöz Piknik Alanında gerçekleşti.

Bu yıl 26.sı düzenlenen şenlikler CC Holding bünyesinde bulunan Bakara Farm Besi Çiftliği sponsorluğunda büyük coşku ile kutlandı.

Bengü, Coşkun Sabah ve genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin konser verdiği şenlikte Türk sporları, halk oyunları ve yerel birçok sanatçının katılımı ile birbirinden renkli görüntüler ile eğlenceli dakikalar yaşandı.

Bursa Orhaneli İlçesinde faaliyetlerine devam eden CC Holding (www.ccholding.com.tr )  iştirakı Bakara Farm Besi Çiftliği ise bulunduğu İl ve ilçede gerçekleşen şenlikleri sponsorluğu ile taçlandırdı. Bakara Farm yetkili isimleri, Orhaneli Karagöz şenliklerine sponsor olmaktan gurur ve onur duyduklarını dile getirirken, şenlik alanında eğlenceli anlara şahit olduklarını belirttiler. Sponsorluk dolayısı ile CC Holding için hazırlanan sponsorluk plaketini iş yoğunluğu nedeni ile Yurt dışında olup şenliklere katılamayan, CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi yerine, CC Holding grup şirketleri arasında ki ROOF Çelik Çatı sistemleri ( www.roofcelik.com ) Genel Müdürü Adem Öksüz teslim aldı.

Konserler, halk oyunları, yarışmalar ve geleneksel Türk sporları ile sonlanan şenlik sonunda CC Holding bünyesinde ki Bakara Farm, sponsor olmaktan onur duyduğunu ve şenliklerin oldukça coşkulu geçtiğini dile getirdi.

Bizler de CC Holding ve şirketleri adına Orhaneli Belediyesi başta olmak üzere Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Türkoğlu’na ve şenlik coşkusuna ortak olan tüm katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.