NEDEN BAKARA FARM BESİ ÇİFTLİĞİ TERCİH EDİLMELİDİR?
NEDEN BAKARA FARM BESİ ÇİFTLİĞİ TERCİH EDİLMELİDİR?

NEDEN BAKARA FARM BESİ ÇİFTLİĞİ TERCİH EDİLMELİ?

Günümüzde doğal beslenme sağlık açısından önemli olduğu için gün geçtikçe sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme ile ilgili çalışmalar artmaktadır. Daha sağlıklı ve güvenli nesiller yetiştirmek her ailenin çocuğunu eline aldığı ilk günden itibaren önem verdiği bir yaklaşımdır. Buna bağlı olarak her aile doğal bir çevre de çocuğunu yetiştirmek için elinden geleni yapar. Özellikle sağlıklı nesiller yetiştirmek ve daha yaşanabilir bir dünyada güvenle hayat sürmek için her bireyin kendine düşen görevleri olduğu gibi, işini iyi yapan ve doğaya saygılı şirketlerin de çevreye karşı sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların farkında olan SCC Grup gibi işinin ehli bir firma tarafından kurulan Bakara Farm Besi Çiftliği sizin ve ailenizin sağlığını korumaya yönelik sağlıklı ve güvenli hayvan yetiştiriciliği yapmaktadır.

2016 yılında SCC Grup iştirakı olarak Bursa’da kurulan Bakara Farm Besi Çiftliği bünyesinde bulunan hayvan çeşitleri ile sağlıklı, kaliteli, güvenilir hayvansal ürünler elde etmek adına, uzman kadrosu ile kendini geliştirerek her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Bakara Farm Besi Çiftliği insan sağlığına yönelik güvenilir işlere imza atarken aynı zamanda hayvanların doğal yapısına saygı ile yaklaşmakta ve hayvan sevgisi ile dolu yapısıyla hayvan sağlığını  korumaya dikkat etmektedir. Yetiştiriciliğini yaptığı besi hayvanlarının seçimini yaparken sadece erkek buzağıları tercih eden Bakara Farm, yetiştirdiği erkek buzağıların satış ve kesimini yaparken belirli bir olgunluğa gelmesini beklerken aynı zamanda yetiştirildikleri ortamın koşullarına da oldukça önem verir.

Bakara Farm tarafından seçilen hayvanların çiftlikte yaşama başlaması ile hayvan yetiştiriciliğinin ilk adımlarına geçen Bakara Farm Besi Çiftliği, hayvan yetiştiriciliği için gerekli olan tüm adımları erkek buzağılar üstünde uygular. Yetiştirilmeye başlanan hayvanlar uygun otlak alanlarında Bakara Farm Çiftliği tarafından üretilen sağlıklı yemler ile beslenir. Hayvan beslemenin çok önemli olduğu çiftlik ortamları ve hayvan yetiştiriciliğinde daha sağlıklı hayvanlar ile daha güvenilir ürün elde etmek için doğal yem üretmek Bakara Farm için oldukça önemlidir. Belirlenen saatlerde düzenli olarak yemlenen çiftlik hayvanları sağlıklı ve doğal bir çiftlik ortamında, hiçbir kötü etkiye maruz kalmadan serbest otlayarak yetiştirilir. Hayvan seçimi, hayvanın yetiştirilmesi, hayvanın uygun ortamda doğal koşullarda yaşaması ve en verimli ve sağlıklı ürünü elde etme bakımından Bakara Farm Besi Çiftliğini tercih etmek sizin için kesinlikle yanlış bir karar olmayacaktır.