ORHANELİ KAYMAKAMI CC HOLDİNG’İ ZİYARET ETTİ
ORHANELİ KAYMAKAMI CC HOLDİNG’İ ZİYARET ETTİBursa Orhaneli Kaymakamı Emin Osman Bulgurlu, CC Holding’i merkez binasında ziyaret etti.

CC Holding bünyesindeki Bursa ili Orhaneli ilçesinde kurulacak olan Bakara Farm Besi Çiftliği
( www.bakarafarm.com )  görüşmelerinde, CC Holding’in büyük yardımcısı olan Kaymakam Bulgurlu, Bakara Farm ziyaretinin ardından CC Holding’i yerinde ziyaret etti.

CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi tarafından karşılanan ve detaylı görüşmeler için ağırlanan Kaymakam Bulgurlu’nun ziyareti sırasında, CC Holding bünyesindeki şirketlerden Ak Trade paydaşı Miari Tamura’nın oğlu, Junpei Tamura da misafirlerimiz arasındaydı.

CC Holding yöneticilerinden Naim Gökgöz ve CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi tarafından ağırlanan Junpei Tamura, Orhaneli Kaymakamı Osman Bulgurlu ile görüşmeleri sırasında Müslümanlık ile ilgili araştırmalarda bulunduğunu dile getirdi. Kaymakam Osman Bulgurlu ve CC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi tarafından verilen nasihat ve öğütler ile Müslüman olmak istediğini belirten Japon Tamura, Kaymakamın teşviki ile Müslüman oldu.

Türkiye’ye adım attığı günden itibaren Türk motiflerini, örf, adet ve geleneklerini benimseyen ve Türkiye’ye hayran kaldığını Japon misafir Tamura dile getirdi. Müslümanlığı benimsemeyi düşündüğünü dile getiren Tamura, Bursa gezisi sırasında Emir Sultan Camiini gezmiş ve namaz kılarak Müslümanlığa olan inancını belirtmişti.  Kaymakam Bulgurlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Cevher Cenkçi ile yaptığı görüşmelerin ardından Allah’a olan inancı ile Müslüman oldu. Kaymakam Bulgurlu’nun desteği ile Kelime-i şehadet getiren Japon misafir, Cevher Cenkçi ve Kaymakam Emin Osman Bulgurlu ile yaptığı görüşmelerin ardından ülkesine geri döndü.