Hakkımızda


Bakara Farm 2016 yılında Bursa ili Orhaneli, Göktepe köyünde kalite ve sağlığı birleştirip, insan sağlığını göz önüne alarak üretim yapmayı hedefleyerek kurulmuş besi çiftliğidir.

Kapasitesi oldukça geniş olan Bakara Farm Çiftliği, AB standartlarına uygun bir şekilde kurulmuştur.

Bakara Farm hayvan yetiştiriciliğinde, satın almadan tüketime kadar olan tüm süreçlerde, çalışan ve müşteri memnuniyeti ile %100 gıda güvenliği sağlamaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı et ile müşteriyi buluşturmak adına kurulan Bakara Farm Çiftliği, 250 başlık besi dana yetiştiriciliği ile sektöre adım atmıştır. Bakara Farm Çiftliği sektöre girdiği ilk günden, bu güne kadar birçok çiftliğe örnek teşkil edecek çalışmalara imza atmış ve atmaya devam edecek projeleri ile insan sağlığı için hizmet vermektedir.

Hayvanları ve hayvancılığı severek üretim yapan Bakara Farm Besi Çiftliği; yüksek verimli besi danası yetiştirip, Türkiye için doğru ve en güvenilir kaynak olmak adına en son teknoloji ile tasarlanmış ahırlar, revir, depo, hayvan serbest dolaşım alanı, satış ve irtibat ofisi, hayvan hazırlama odası, uzman ekip ve hijyenik çalışma ortamı ile veteriner kontrolünde kesimleri ile sağlıklı hizmet anlayışına yönelik üretime devam etmektedir.

Bakara Farm Besi Çiftliği

Misyon Vizyon


Sağlıklı, sürekli ve verimli bir yaşam için kaliteli, güvenilir, şeffaf ve güler yüzlü hizmet ile ekolojik dengeyi gözeten ve AB standartlarına uygun hizmetler ile üretim yaptığı sektörde Türkiye genelinde zirveye ulaşmayı hedefler.

Bakara Farm faaliyet gösterdiği sektörde, değişen müşteri beklentilerine değer yaratan, değer katan ve çözümler üreten bir strateji ile tedarikçiler ile bütünleşen hizmet, ürün kalitesi ve verimlilikten ödün vermeden, hedef ve maliyet odaklı sürdürülebilir ve karlı büyümeyi yenilikçi atılımlar ile birleştirip, lider olmayı hedeflemiş bir şirkettir.

Şirketin en büyük hedefi; müşterilerin en doğal hakkı olan kaliteli ve sağlıklı et ürünlerinin aracısız ve en hızlı şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlamak ve değişen teknoloji ile profesyonel ekip eşliğinde helal kesim ve hijyen konusunda taviz vermeden sektörün önderi ve yeniliklerin gerçekleştiricisi olmaktır.